+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Doplňky stravy / Detoxikace / Complex 4+ Játra

Complex 4+ Játra (zemědým,meduňka, rabanon...) Flora Natura

Příznivě působí na normální činnost jater. Komplex Játra se zemědýmem je lehčí forma směsi, která působí příznivě na celou trávicí soustavu. Směs je určená spíše na dlouhodobé uživání pro celkovou podporu a pohodu ve středové oblasti břicha.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30204
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
548 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v laboratoři Flora Natura. Jejich laboratoř ve Francii vyvíjí a vyrábí produkty už 30 let. Jejich proces extrakce jim umožňuje získat vysoce koncentrované rostlinné extrakty rostlin. Laboratoř Scientica Natura vyvinula jedinečný proces konzervace, který nepoužívá sladidla ani konzervační látky, které by znehodnotili aktivní složky.

Návod k použití:
Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 2 týdny najednou. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí. Před konzumací produktu se poraďte se svým lékařem.

Ingredience:
BIO* ředkev černá (Raphanus sativus) kořeny, BIO* zemědým lékařský (Fumaria officinale) celá nadzemní část, BIO* meduňka lékařská (Melissa officinalis) listy, BIO* rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis) listy, BIO* prvosenka (Primula veris) květy

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* ředkev černá (kořeny): 500 mg**, BIO* zemědým lékařský (celá nadzemní část): 500 mg**, BIO* meduňka lékařská (listy): 500 mg**, BIO* rozmarýn lékařský (listy): 500 mg**, BIO* prvosenka (květy): 20 mg**

20 ampulek pro orální podání
300 ml čistý obsah