Čistící krémové mléko na obličej Mon Amour Siberica 200ml
Výrobce: | Natura Siberica |
---|---|
Kód: | SM215 |
Podrobný popis
Jeho vzorec obsahuje hydrolát z růže z Grasse a extrakt z rozchodnice růžové, bohaté na aktivní regenerační látky, a rovněž organické extrakty z heřmánku a divokého orlíčku, které obnovují, chrání a uklidňují pokožku. Pokožka očištěná od nečistot a zbytků make-upu získává přirozený lesk a sametovost, podobně jako okvětní lístky zasněžené růže.
Použití:
Naneste mléko na obličej, krk a dekoltu a nechte 10 minut. Odstraňte vlhkou teplou houbou. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte dvakrát týdně.
Objem: 200 ml
Složení:
Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Methyl Glucose Sesquistearate, Rosa Centifolia Flower Water, Rhodiola Rosea Root ExtractWH*, Matricaria Chamomilla Flower ExtractWH*, Aquilegia Sibirica Flower/Leaf/Stem ExtractWH*, Hesperis Sibirica Flower/Leaf/Stem ExtractWH*, Nepeta Sibirica Flower/Leaf/Stem Extract WH*, Tilia Cordata Flower Water*, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol, Citric Acid, Parfum, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene.
(*) – Ingredients from Organic Farming
(WH) – Wild harvested Siberian plants organic extracts and oils
