+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Doplňky stravy / Imunita / Březová Šťáva BIO

Březová Šťáva BIO Flora Natura 20 * 15ml

Březová šťáva je míza, kterou severské země na jaře sbírají jakožto první vzpruhu. Březová šťáva po dlouhé zimě posiluje a regeneruje organismus, podporuje dobrý metabolismus a pomáhá normálnímu toku lymfy. Francouzsky užívají březovou šťávu vždy před plavkovou sezónou.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30030

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v laboratoři Flora Natura. Jejich laboratoř ve Francii vyvíjí a vyrábí produkty už 30 let. Jejich proces extrakce jim umožňuje získat vysoce koncentrované rostlinné extrakty rostlin. Laboratoř Scientica Natura vyvinula jedinečný proces konzervace, který nepoužívá sladidla ani konzervační látky, které by znehodnotili aktivní složky.

Návod k použití:
Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Není vhodný pro lidi s alergií na deriváty kyseliny salicylové. Nedoporučuje se u lidí užívajících léky na ředění krve. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 3 týdny najednou.

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí. Neužívejte více než 2 týdny najednou, pokud užíváte současně léky. Před konzumací produktu se poraďte se svým lékařem.

Ingredience:
95% BIO* bříza bělokorá (Betula pendula roth) míza, 5% BIO* rakytník řešetlákový šťáva (Elaeagnus rhamnoides)

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* bříza bělokorá (míza): 14,25 ml BIO* rakytník řešetlákový (šťáva): 0,75 ml

20 ampulek pro orální podání
300 ml čistý obsah