+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Vlasový balzám Haar Quantum Atok 50 ml

Zábal na vlasy Haar Quantum je vhodný při nadměrném maštění a vypadávání vlasů, svědivosti vlasové pokožky, k regeneraci narušených či poškozených vlasů. Preparát zlepšuje celkovou kvalitu a hustotu vlasů.
Výrobce: Atok
Kód: B1085D_old
EAN: 8595107536344

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Jako alternativu moderních vlasových přípravků nabízíme jemné vlasové prostředky na rostlinné bázi. Pokud nejde o geneticky podmíněné problémy vlasů lze pravidelným používáním těchto preparátů docílit zlepšení kvality vlasů a vlasové pokožky.

Doporučení:
Při nadměrném maštění a vypadávání vlasů, svědivosti vlasové pokožky, ale také k regeneraci vlasů poškozených barvením a trvalou ondulací. Speciální rostlinnýpřípravek s vysoce regeneračními vlastnostmi, který zlepšuje kvalitu a hustotu vlasů.

Účinky:
Normalizuje tvorbu tuku a stimuluje látkovou výměnu ve vlasové pokožce, reaktivuje činnost vlasových kořínků.

Typ vlasů:
Všechny, zejména však postižené některým z výše uvedených problémů.

Aroma:
Svěží, bylinné.

Složení:
Rostlinné oleje – ricinový a jojobový, olejový macerát arnikový, éterické oleje – rozmarýn, jalovec a puškvorec, extrakty – kopřivový a lopuchový, emulgátory, vitamin E, provitaminy, voda.

Účel a způsob použití:
Určeno k péči o vlasy a pokožku hlavy. Do vlasové pokožky naneseme přiměřené množství balzámu a krátce masírujeme. Necháme jej působit přibližně 8 hodin, nejlépe přes noc, a poté jej dobře opláchneme. Přípravek je dobře vymývatelný, většinou k opláchnutí postačí vlažná voda. Přinedostatku času můžeme dobu působení zkrátit až na 1 hodinu. Nejvyšší účinnost však balzám vykazuje při dlouhodobém a intenzivním používání. Při problémech s vlasy doporučujeme provádět tuto kúru intenzivně, ideálně 3x týdně po dobu 2–6 měsíců. Zpravidla již po měsíci dochází k viditelným změnám – vypadávání ustupuje, vlasy sílí a zlepšuje se jejich kvalita. Ale i po odeznění problému doporučujeme v kúře pokračovat, optimálně 1x týdně. Vlasy tak budeme udržovat vdobré kondici, zdravé, pružné a lesklé.