+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Regenerační krém Mateřidouška Atok 50 ml

Regenerační krém Mateřídouška je vhodný zejména pro pokožku problematickou, aknózní, s drobnými záněty a oděrkami. Obsažené složky mají výrazné protizánětlivé, zklidňující a regenerační účinky.
Výrobce: Atok
Kód: B1020D
EAN: 8595107510184
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
253 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Obecná charakteristika:
Nabídka krémů Original ATOK je velmi bohatá a přináší tu nejvhodnější péči pro každý typ pokožky. Regenerační krémy jsou určeny k pěstění pokožky obličeje, ale i těla. Vyrábíme je šetrnými postupy, což zaručuje zachování maximální účinnosti obsažených bioaktivních látek. Složení krémů umožňuje pronikání účinných látek až do hlouběji uložených tkání.Velká část regeneračních krémů je obohacena ochrannými filtry chránícími pokožku před nežádoucím UV-zářením.

Účinky:

Optimalizuje vodní rovnováhu pokožky a zlepšuje její fyziologické funkce, podporuje vylučování zplodin látkové výměny, obsažené éterické oleje jsou známy i výrazně protizánětlivými účinky.

Typ pokožky:

Problematická, aknózní, s drobnými záněty a oděrkami.

Aroma:
Bylinné, jemně kořeněné.

Složení:
Rostlinné oleje – sójový a mandlový, éterické oleje – mateřídouška, jalovec a cypřiš, kaštanový extrakt, emulgátory, glycerin, vosk, lecitin, vitaminy E a C, provitaminy, voda.

Účel a způsob použití:

Určeno k péči o pokožku obličeje a těla. Požadované množství krému naneseme na pokožku obličeje či těla a jemně vetřeme.