+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Regenerační krém Mateří kašička Atok 50 ml

Regenerační krém Mateří kašička má výrazné zjemňující účinky, přispívá k obnově elasticity pleti a stabilizuje její vlhkost. Díky obsaženým látkám působí příznivě proti tvorbě vrásek a zpomaluje stárnutí pleti.
Výrobce: Atok
Kód: B1017D_old
EAN: 8595107510214

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Obecná charakteristika:
Nabídka krémů Original ATOK je velmi bohatá a přináší tu nejvhodnější péči pro každý typ pokožky. Regenerační krémy jsou určeny k pěstění pokožky obličeje, ale i těla. Vyrábíme je šetrnými postupy, což zaručuje zachování maximální účinnosti obsažených bioaktivních látek. Složení krémů umožňuje pronikání účinných látek až do hlouběji uložených tkání.Velká část regeneračních krémů je obohacena ochrannými filtry chránícími pokožku před nežádoucím UV-zářením.

Účinky:
Zklidňuje, zvláčňuje, aktivuje látkovou výměnu, optimalizuje fyziologické funkce pokožky, působípreventivně proti tvorbě vrásek.

Typ pokožky:
Všechny, zejména však citlivá, problematická a stárnoucí.

Aroma:

Těžší, příjemně nasládlé.

Složení:

Rostlinné oleje – sójový, mandlový a sezamový, kakaové máslo, éterický olej nerol, mateří kašička, emulgátory, glycerin, vosk, beta-karoten, vitamin E, provitaminy, voda.

Upozornění:
Opatrně při alergii na včelí produkty.

Účel a způsob použití:
Určeno k péči o pokožku obličeje a těla. Požadované množství krému naneseme na pokožku obličeje či těla a jemně vetřeme.

Tip:
Tento krém je oblíbený zvláště u žen středního a zralého věku.