+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Opalovací olej OF6 Atok 100 ml

Opalovací olej OF6 účinně chrání pokožku před UV zářením a negativními vlivy opalování. Díky obsaženým rostlinným složkám se olej dobře vstřebává, má zklidňující a regenerační účinky.
Výrobce: Atok
Kód: B1022E
EAN: 8595107515066
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
266 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Popis:

K ochraně pokožky před nežádoucími vlivy UV-záření.

Doporučení:
Vhodný i pro děti od věku tří let.

Popis:
Vzhledem k tomu, že je vyroben z rostlinných olejů, rychle a zcela se vstřebává do pokožky, přičemž nezanechává pocit lepkavosti a nebrání přirozenému dýchání pokožky jako běžné opalovací přípravky z minerálních olejů. Protože olej je nerozpustný ve vodě, zajišťuje pokožce také mnohem delší ochranu. Není proto třeba častých aplikací. Díky obsahu specifických éterických olejů působí opalovací olej zároveň i jako repelent.

Účinky:
Pokožku chrání před nežádoucími vlivy UV-záření, působí repelentně. Typ pokožky: Všechny. Vůně: Jemná bylinná. Složení: Rostlinné oleje - sezamový, sójový, mandlový a jojobový, olejový macerát třezalkový, éterické oleje - levandule, mrkvová semena a majoránka, ochranný faktor, beta-karoten, vitaminy A, E.

Způsob použití:

Před opalováním naneseme požadované množství opalovacího oleje na vlhkou pokožku a jemně vmasírujeme. Četnost aplikací je individuální, zpravidla však daleko nižší než u běžných opalovacích olejů, které ulpívají na povrchu pokožky.

TIP:
Opalovací olej nabízíme také s ochrannými fatory OF10 a OF15.