+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Masážní olej čokoládový Atok 150 ml

Tento zvláčňující a zjemňující olej zanechává pokožku zářivou a svěží, čokoládová vůně navozuje příjemné prožitky a napomáhá k celkovému uvolnění a relaxaci.
Výrobce: Atok
Kód: B2036F
EAN: 8595107517343
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
397 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Účel použití:
Určeno k masážím.

Popis:
Vhodný k relaxačním masážím celého těla. Obsažená 100% kakaová hmota odrůdy Nacional, rostoucí pouze v Ekvádoru, je jedinečnou kombinací minerálů, vitaminů a antioxidantů. V přirozené formě sestává i z malých tmavých částeček ze semen kakaových bobů, což významně rozšiřuje spektrum jejího použití, například jako peelingu. Čokoládová vůně navozuje příjemné požitky a napomáhá k celkovému uvolnění a relaxaci.

Účinky:
Zlepšuje mikrocirkulaci v místě použití, čímž podporuje přísun výživných látek, pokožku zjemňuje, zvláčňuje a zanechává zářivou a svěží.

Aroma:
Čokoládové.

Aktivní látky:
kakaová hmota, rostlinný olej mandlový.

Použití:
Masážní olej zahřejeme ve vodní lázni (50–60 °C) na teplotu maximálně 40 °C. Po zahřátí uzavřený preparát zlehka protřepeme, čímž dojde k jeho promíchání. Před aplikací na pokožku zkontrolujeme jeho teplotu nanesením do loketní jamky. Poté provedeme masáž.

Upozornění:
Při přecitlivělé pokožce a sklonech k alergii doporučujeme před použitím provést test kožní snášenlivosti nanesením malého množství preparátu do loketní jamky.

Tip:
Požadujeme-li řidší konzistenci tohoto preparátu, naředíme jej rostlinným olejem zvoleným dle typu pokožky.