+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Intimus Atok 150 ml

.Mycí olej pro muže Intimus je určen k šetrné péči o sliznici vnějších pohlavních orgánů, kterou čistí, zvláčňuje, regeneruje a dezodoruje. Olej lze také použít jako jemný sprchovací prostředek k péči o celé tělo.
Výrobce: Atok
Kód: B1041F_old
EAN: 8595107509027

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Obecná charakteristika:
Preparáty pro intimní hygienu jsou šetrnou alternativou běžně používaných výrobků tohoto zaměření, z nichž většina obsahuje chemické látky nadměrně zatěžující a vysušující pokožku a tudíž narušující její rovnováhu. Preparáty Original ATOK splňují všechny požadavky přirozeného a šetrného ošetření sliznice pohlavních orgánů, chrání ji a poskytují nejlepší možnou péči. Sliznici pohlavních orgánů čistí a ošetřují šetrně a fyziologicky, aniž by narušovaly její přirozenou symbiotickou mikroflóru.

Účel použití:

Určeno k intimní hygieně pro muže.

Doporučení:

Sliznici pohlavních orgánůčistí a ošetřuje šetrně a fyziologicky, aniž by narušoval její přirozenou symbiotickou mikroflóru.

Účinky:

Regeneruje, zjemňuje a zvláčňuje, dezodoruje, obsažené éterické oleje jsou známy i hojivými, antimikrobiálními a protiplísňovými účinky.

Aroma:
Jemné, bylinné, kořeněné, s nádechem dřeva.

Složení:

Rostlinné oleje – sójový, mandlový a jojobový, éterické oleje – levandule, tymián,pačuli, hřebíček a petitgrain, emulgátor, vitamin E.

Účel a způsob použití:
Určeno k ošetření intimních míst. Přiměřené množství mycího oleje naneseme na intimní místa a opláchneme vodou. Preparáty jsou vhodné pro každodenní používání. Kromě intimní hygieny lze tyto mycí oleje využít také jako jemné sprchovací prostředky k péči o pokožku celého těla.