+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Úvodní stránka Kosmetika Dekorativní kosmetika Make-up Coleur Tekutý make-up č.1 Light Alva 30ml

Coleur Tekutý make-up č.1 Light Alva 30ml

Propůjčuje pleti hedvábně jemný, hladký a dokonale matný vzhled.
Výrobce: Alva
Kód: 8501
EAN: 4013640085012

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Vyrovnává drobné nedostatky a zarudnutí. S obsahem aktivní látky Wellmune, přírodním vitamínem E, extraktem z červených vinných hroznů a pupálkového oleje.

Wellmune:
Wellmune je přírodní látka získaná z kvasnic. Podporuje imunitní systém a působí proti stárnutí. Wellmune WGP, který je chráněn více než 40 patenty, získal ocenění 2007 IFT Food Expo innovation Award především díky prokázané vysoké efektivitě a inovativnímu přínosu. Významné regenerační účinky na pokožku a posilování imunitního systému pokožky činí z Wellmune ideální ingredienci pro kosmetiku. Přírodní kosmetika Alva je vůbec prvním výrobcem úspěšně používajícím tuto aktivní ingredienci.

Můžete být jisti, že Alva pracuje pouze s nejkvalitnějšími ingrediencemi z kontrolovaného ekologického zemědělství. Používáme například jen nerafinované oleje z prvního lisování. Oblíbené je také kakao z fair trade projektu, který pomáhá životnímu prostředí i drobným brazilským farmářům. Ingredience použité ve výrobcích Alva jsou pěstovány lidmi, kteří mají vztah k rostlinám a životnímu prostředí. Na jejich práci navazujeme my se svým zápalem pro vývoj a výrobu té nejlepší přírodní kosmetiky.

Složení:
Water, glycerin*, squalan oil, emulsifying agents, vitamin E, viscosity regulator, silicate minerals, squalene, marigold extract, chamomile extract, licorice root extract, grape seed oil, macadamia oil*, camelina oil*, evening primrose oil*, perfume, dehydroacetic acid, Wellmune,geraniol, citronellol, limonene May contain: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499.

* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství 100% všech složek je přírodního původu 10,3% všech složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.