+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Aloe Vera gel/šťáva/ Hadek

Doplněk stravy, neředěný, vhodný pro vitalizaci organismu.
Výrobce: Hadek
Kód: H3003

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
283 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Šťáva z Aloe má zajímavé složení a používána v přiměřeném množství může být prospěšná zdraví, podobně jako i jiné léčivky.
Mimo jiné obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín C, stopové prvky, aminokyseliny, enzymy a mnohé další zajímavé složky. Nelze se divit, že konzumace šťávy potlačuje zánětlivé procesy v organizmu. Napomáhá vylučování produktu látkové výměny a posiluje imunitní systém. Při pravidelném používání lze očekávat zlepšení střevní činnosti. Tím výčet pozitivních účinků na organizmus pochopitelně zdaleka nekončí.

Použití:
Tato šťáva je neředěná, tedy v původním stavu, tak jak byla z Aloe vyzískána. Zde lze použít 1 polévkovou lžíci 2x denně, nejlépe ráno a večer. Zhruba po týdnu lze zvýšit dávkování na 2 polévkové lžíce 2x denně. Vyšší dávkování se nedoporučuje, u vnímavějších jedinců by rychle mohlo vést k nežádoucím účinkům. Předávkování se může projevit mj. i hektickým a nekontrolovatelným vyprazdňováním obsahu tlustého střeva. I zde plně platí přísloví, že všeho moc škodí. Pitná kúra by měla trvat zhruba 3 měsíce. Ke zlepšenému vylučování produktu látkové výměny z těla začíná docházet s malým zpožděním, tedy zhruba po dvou až třech týdnech.
Vedlejší účinky při běžném dávkování jsou prakticky neznámé. Bohužel žijeme v době, kdy někteří jedinci alergicky reagují na běžné potraviny, a ani u Aloe vera nelze tuto možnost vyloučit.