+420 774 775 777
Košík je prázdný
Alpík.cz / Magazín / Nový článek

Nový článek

27.09.2017
Religis admini

Vaše pleť v zimě trpí.

Je pro vás péče o pleť na prvním místě? V zimním období vaše pleť trpí nejvíce. Zima se pomaličku blíží. Ovšem jaký přípravek na péči o pleť nejlépe vybrat? Na trhu existuje řada olejů, které vaši pleť chrání, vyživují a pečují o ni. Nicméně pleť může po nich působit mastným dojmem, který ne každý uvítá. Řešení nabízí firma Saloos a její novinka v podobě unikátního bio rostlinného elixíru. Unikání složení Squalanu s výživnými regenračními oleji a látkou Bright Oleoactif vdechne vaší pleti opravdu živost..

 
Základ elixíru je tzv. "suchý olej". A co vlastně dokáže?

 

 

Suchý olej pro vaši pleť?

 

Squalane 100 % je tzv. "suchý olej", který se díky své struktuře velice snadno vstřebává. Jediné co po něm zůstane je sametově jemná a hebká pleť. Díky jeho jemné struktuře se výborně roztírá a ještě lépe vstřebává. Pokožku zanechá rozjasněnou bez pocitu mastnosti, dodá jí hydrataci a napomáhá ke zlepšení přirozeného vzhledu. Na druhou stranu působí také jako antioxidant, jež ochrání vaši pokožku proti nepříznivým vlivům prostředí.

 

Jak se Squalane používá?

 

Je vhodné jej používat 2x denně. Aplikaci provádějte vždy ráno a večer na vyčistěnou pleť. Brzy pocítíte rozdíl a Squalane se tak stane skvělou přírodní náhradou drahých podkladových bází pod váš make-up.

 

 

Nakoukněte do tajů značky Saloos

 

                                                                              

Saloos Bio rostlinný elixír 

Squalane a Kamélie 20 ml 

 

Anti-age elixír pro všechny typy pleti, mimořádně vhodný na vrásky. Vyhlazuje pokožku a poskytuje jí intenzivní regeneraci. Vdechne život unavené pleti, zklidní ji, vyživí a přispěje k jejímu vitálnímu vzhledu. Pomáhá redukovat tmavé skvrny a sjednocovat tón pokožky. Díky své struktuře se velice snadno a přitom rychle vstřebává. Zároveň působí jako antioxidant, který pomáhá chránit pokožku proti nepříznivým vlivům prostředí.

 

 

  

 Squalane 100% Saloos 20ml

 

Vypadá jako olej, má vlastnosti jako olej, ale není to tak úplně klasický olej. Je to olej, který není mastný. Díky své struktuře se velice snadno a přitom rychle vstřebává. Jediné co po sobě zanechá je pocit sametově jemné a hebké pleti. Zároveň působí jako antioxidant, který pomáhá chránit pokožku proti nepříznivým vlivům prostředí. 
100% Squalane se stane nepostradatelným pomocníkem v péči o pleť.

 

 

 

 

Hyaluronové sérum Saloos 15ml 

 

Anti-age sérum s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové pro intenzivní hydrataci, regeneraci a vyhlazení pleti. Posiluje její tonus a navrací jí svěží vzhled. Vhodné na vrásky a pro všechny typy pleti, včetně citlivé se sklonem k podráždění. Čistý přírodní produkt bez parfemace.

 

 

 

 

Chcete se podívat na více produktů Saloos ?